Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ēka lypa une ksajde se...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
babloki
Junior Member
Junior Member
avatar

Male
Numri i postimeve : 15
Age : 26
Location : N'terr...
Registration date : 08/03/2009

MesazhTitulli: Ēka lypa une ksajde se...   8/3/2009, 01:36

Ēka lypa une ksajde se...
Une jam Ademi mirepo te gjithe me thrrasin babloki per shkakun se emrin ma ka lon gjyshi im...Jam 17 vjeqar...nxenes i shkolles se mesme te mjeksise...Jam nga Gjilani i Kosoves ku edhe jetoj...Ketu erdha rastesisht dhe vendosa me ju bashkjangjit shoqerise suaj...Besoj qe kemi me kalu mire me juve...
Besoj se per fillim kaq osht mire e jam i gatshem nese dikujt i intereson diqka me teper lidhur me mua...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bjonda
Senior Member
Senior Member


Numri i postimeve : 331
Registration date : 19/11/2007

MesazhTitulli: Re: Ēka lypa une ksajde se...   8/3/2009, 03:18

Pershendetje Ademi mir se erdhe ktu shpresojm qe do kalosh mir me shoqerin tone.
Tung nga Bjonda Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babloki
Junior Member
Junior Member
avatar

Male
Numri i postimeve : 15
Age : 26
Location : N'terr...
Registration date : 08/03/2009

MesazhTitulli: Re: Ēka lypa une ksajde se...   9/3/2009, 00:05

Flm shum Bjonda me vjen mire qe u njoftuam... Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Re: Ēka lypa une ksajde se...   9/3/2009, 01:53

Mir se vjen babloki. Urojm qe te kalosh sa me mire ne Kete shoqeri te mrekullueshme, je i mirseardhur ne shoqerine tone.

Me nderime Admin.

_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
babloki
Junior Member
Junior Member
avatar

Male
Numri i postimeve : 15
Age : 26
Location : N'terr...
Registration date : 08/03/2009

MesazhTitulli: Re: Ēka lypa une ksajde se...   9/3/2009, 13:51

Te falenderoj Admin shum per mikepritje shpresoj se ka me qene ashtu si po thoni ju...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 35
Location : München
Registration date : 20/01/2009

MesazhTitulli: Re: Ēka lypa une ksajde se...   9/3/2009, 21:37

Mire se ke ardh bablok,prano edhe pershendetjet e mia,natyrisht se de kalojm mire te gjith se bashku...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babloki
Junior Member
Junior Member
avatar

Male
Numri i postimeve : 15
Age : 26
Location : N'terr...
Registration date : 08/03/2009

MesazhTitulli: Re: Ēka lypa une ksajde se...   9/3/2009, 23:44

Flm shum bukurushe per mikepritje ...jeni shum te mire... Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Ēka lypa une ksajde se...   10/3/2009, 03:25

Tung Ademi, se pari dua met pershendet dhe met thon se pom vjen shume mir qe edhe ti ke ardhur ne mesin ton, jemi vendas dhe per k'te shkak mendoj qe do ja kalojm edhe ma mir hahaha Razz

Nga ProfessionaL
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
babloki
Junior Member
Junior Member
avatar

Male
Numri i postimeve : 15
Age : 26
Location : N'terr...
Registration date : 08/03/2009

MesazhTitulli: Re: Ēka lypa une ksajde se...   25/3/2009, 11:43

te falemnderit bashkvendes..Shpresoj t'ja kaloj ashtu si po thoni ju... cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angjelina_16
Junior Member
Junior Member


Female
Numri i postimeve : 17
Age : 25
Location : angjelina
Registration date : 10/06/2009

MesazhTitulli: Re: Ēka lypa une ksajde se...   10/6/2009, 01:05

Haiiiiii une jam angjelina ju pershendes gjithve gjdo te mirrr gjithashtu ty bablok haha pershendetje suksese
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Albulena
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 508
Age : 30
Location : Kosove
Job/hobbies : Studente
Humor : Familja moderne
Registration date : 15/12/2007

MesazhTitulli: Re: Ēka lypa une ksajde se...   10/6/2009, 15:18

angelina_16 urojm t'ja kalosh sa ma mir me ne.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
angjelina_16
Junior Member
Junior Member


Female
Numri i postimeve : 17
Age : 25
Location : angjelina
Registration date : 10/06/2009

MesazhTitulli: Re: Ēka lypa une ksajde se...   10/6/2009, 18:54

albulena flm prej mikpritje hahaha se di po tash po me pelqen edhe me shum ky forum shpresoj te kalojm mir gjith
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Re: Ēka lypa une ksajde se...   11/6/2009, 02:45

angjelina_16 .. Mire se erdhet ne mesin tone, uroj te kaloni sa ma mire me shoqerin tone.

Me nderime Admin

_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
Bjonda
Senior Member
Senior Member


Numri i postimeve : 331
Registration date : 19/11/2007

MesazhTitulli: Re: Ēka lypa une ksajde se...   11/6/2009, 03:33

angjelina.. pranoi pershendetjet e mija Arrow Arrow Arrow Arrow
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Ēka lypa une ksajde se...   11/6/2009, 03:49

Pershendetje angjelina_16.
Ardhja juaj ne Forum paraqet nje gezim te madh per ne , Mire se erdhe ne mesin tone .

Me rrespekte AdmiraL

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
angjelina_16
Junior Member
Junior Member


Female
Numri i postimeve : 17
Age : 25
Location : angjelina
Registration date : 10/06/2009

MesazhTitulli: Re: Ēka lypa une ksajde se...   11/6/2009, 10:15

Flm per te gjithhhhhh suksesseee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Ēka lypa une ksajde se...   12/6/2009, 22:27

angjelina_16 pranoi pershendetjet e mija.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ēka lypa une ksajde se...   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ēka lypa une ksajde se...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shoqėria :: Prezantoni veten nė forum-
Kėrce tek: