Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Facebook-u si droge.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Facebook-u si droge.   5/3/2009, 15:13

Supermodelja, nje prej engjejve te Victoria Secret, se fundmi e shndėrruar nė prezantuese televizive, Tyra Banks, ka zbuluar se ka zhvilluar nje varesi nga komuniteti virtual Facebook.
35-vjeēarja tek “The Tyra Banks Show” ka thene se vazhdimisht komunikon ne Facebook duke ju bere dicka qe ze nje pjese te mire te dites se saj.

“Deri diku jam e varur nga Facebook-u �" thote ajo duke qeshur. Vetem se mbaj nje profil shume te fshehur. Nuk kam shume ‘miq’’ Po qe do te behej edhe kjo pjese e rrjedhjes masive te njerzve nuk e prinim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Facebook-u si droge.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: