Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Lioni, Bajerni e Interi, lamtumirė Kupave nė vendet e tyre

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Lioni, Bajerni e Interi, lamtumirė Kupave nė vendet e tyre   5/3/2009, 15:04

Lion nė Francė, Bajern nė Gjermani dhe ndoshta edhe Inter nė Itali, i kanė thėnė lamtumirė mbrėmė Kupave tė vendeve tė tyre. Nė Francė, fituesit nė fuqi tė Kupės, Lion, por edhe Paris Sen Zhermen, janė eliminuar. Tė parėt pas humbjes 2-3, ndėrsa parizienėt nė kohėn shtesė. Ndėrkohė Bajern, edhe ky mbajtės nė fuqi tė kėtij trofeu, ėshtė eliminuar pas humbjes 4-2 me Leverkusen. Humbje e turpshme edhe pėr Interin e Murinjos. Mbrėmė Sampdoria i ka shkatėrruar me rezultatin 3-0, duke i lėnė pak shanse zikaltėrve pėr ndeshjen e kthimit. Ēudi nuk ka qenė mbrėmė vetėm Barcelona nė Spanjė, e cila pas fitores me Majorkėn, ka siguruar finalen e Kupės sė Mbretit me Atletikon e Bolbao-s.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Lioni, Bajerni e Interi, lamtumirė Kupave nė vendet e tyre
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: