Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Alicia Keys me albumet mė tė shitura nė SHBA

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Alicia Keys me albumet mė tė shitura nė SHBA   24/11/2007, 03:33

Alicia Keys i ka pushtuar top listat e albumeve duke u radhitur e para, pasi qė i ka shitur 742 mijė kopje tė albumit tė saj “As I Am” gjatė njė jave.

Ylli i muzikės R&B ėshtė pritur tė debutojė nė vendin e parė, mirėpo as ekspertėt nuk kanė pasur ide se ajo do t’i tejkalojė aq shumė rivalėt e saj tė skenės. Shifrat e dhėna sė fundi tregojnė se gjatė javės sė fundit Keys ka shitur mė sė shumti albume nė mesin e artisteve femra, qė nga koha kur albumi i kėngėtares Norah Jones “Feels Like Home” ka shėnuar rekord me njė milion kopje tė shitura nė vitin 2004.


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Alicia Keys me albumet mė tė shitura nė SHBA
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: