Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Rreth: New York Live & Struga Live

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 97
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Rreth: New York Live & Struga Live   3/3/2009, 00:48

Pershendetje per Vizitoret Anemban Botes.
Ne forumin Albania.besgoo.com tash eshte e mundur ta shihni "New York-un" live me ane te Videos qe Lidhet Drejtpersedrejti nga New York-u, Ju vetem duhet te Klikoni "New York Live" e cila gjindet ne Portal ne anen e Majt tek Menu Kryesore. Dhe pastaj ju duhet te prisni pak qaste deri sa te lidheni drejtpersedrejti ne menyre automatike me imazhet e Videos te New York-ut.
Po ashtu Mund ta shihni edhe "Struga Live".
Eshte nje qytet Turistik shume e bukur dhe eshte nder qyteteve me te bukura ne Balkan.

Attention: Imazhet jane directe 24 ore Online.

Me shume Rrespekte AdmiraL

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Rreth: New York Live & Struga Live
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Rreth projektit Albade.com-
Kėrce tek: