Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Portali e Ndryshuar

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 97
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Portali e Ndryshuar   3/3/2009, 00:25

Siq e shihni Portali eshte e ndryshuar si ne dizajn ashtu edhe ne pamje, e cila do ndryshoje edhe ne kohet ne vijim.
Arsyja me e madhe per ndryshimin e portalit, sidomos te menys Kryesore ka qen: Shumica e vizitoreve qe kan hyr ne faqen e internetit me ane te "Mozilla Firefox" nuk e kane pare forumin ose me sakte Portalin siq duhet, Portali ne pamje e pare eshte dukur sikur eshte e perpunuar gabim etj...Kjo ndodh per arsyje se Mozilla nuk i lexon (Hap) do gjera siq i hap ose i sheh "Internet Explorer".
Me dizajnin e re kjo gje eshte e tejkaluar pasi problemi me eshte e zgjidhur, Tash e metutje vizitoret qe do hyn permes Mozilla ose Internet Explorer Forumin (Portalin) do e shohin njelloj, e perpunuar ne menyre Professionale.

Me shume rrespekte AdmiraL

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Portali e Ndryshuar
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Rreth projektit Albade.com-
Kėrce tek: