Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ē'farė gabimi nuk do ti falnit?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 35
Location : München
Registration date : 20/01/2009

MesazhTitulli: Ē'farė gabimi nuk do ti falnit?   2/3/2009, 22:31

Lexova diku njė thėnje: "Budallai nuk harron dhe nuk fal. Naivi harron dhe fal. Inteligjenti fal, por nuk harron''

Atėher, cfarė gabimi do tė bėnte partneri/a juaj qė do t'ju conte Direkt nė ndarje tė padiskutueshme a pa rikthim?

Ok, do jem unė qė do jap pėrgjegjėn e para.

Unė nuk do falja pa dyshim, kjo do tė ishte tradhėtia mbrapa shpine me shoqen time.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Ē'farė gabimi nuk do ti falnit?   3/3/2009, 05:31

Per mu s'do kish pas rikthim apo falje ne rast se ajo vetem ka luajtur me mu e sem ka dasht met vertet e me pas edhe nese mkish dasht met vertet kure sja kisha falur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Re: Ē'farė gabimi nuk do ti falnit?   4/3/2009, 14:43

Deri sa nuk ka ndodhur ne jeten time dikush te beje gabim, nuk e di a do ja kisha falur a jo pasi qe ajo mvaret nga gabimi pra sa i madh eshte ajo.

_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
babloki
Junior Member
Junior Member
avatar

Male
Numri i postimeve : 15
Age : 26
Location : N'terr...
Registration date : 08/03/2009

MesazhTitulli: Re: Ē'farė gabimi nuk do ti falnit?   8/3/2009, 02:31

Po varet prej gabimit qe e ka bere edhe nese bindem se ai nuk e permireson gabimin e tij ne ate apo ne tjeter menyre...Perndryshe jam nje njeri qe fali po jo kjo te ndodh edhe shpesh...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bjonda
Senior Member
Senior Member


Numri i postimeve : 331
Registration date : 19/11/2007

MesazhTitulli: Re: Ē'farė gabimi nuk do ti falnit?   8/3/2009, 03:21

babloki me kon t'gjith si ti ish kon shum mir Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bjonda
Senior Member
Senior Member


Numri i postimeve : 331
Registration date : 19/11/2007

MesazhTitulli: Re: Ē'farė gabimi nuk do ti falnit?   8/3/2009, 03:22

Un s'do e kisha falur Tradhtin Arrow
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babloki
Junior Member
Junior Member
avatar

Male
Numri i postimeve : 15
Age : 26
Location : N'terr...
Registration date : 08/03/2009

MesazhTitulli: Re: Ē'farė gabimi nuk do ti falnit?   9/3/2009, 00:07

Bjonda...Nuk ka ma mire se dikush pendohet per diqka te keqe qe e ka bere dhe kerkon falje...atehere pse mos te fali...mirepo po e theksoj perseri nese ajo nuk perseritet shpesh...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Kosovarja
Junior Member
Junior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 28
Age : 27
Location : aty ku nuk je ti
Registration date : 15/02/2010

MesazhTitulli: Re: Ē'farė gabimi nuk do ti falnit?   16/2/2010, 20:11

Normalisht qe tradhetija eshte e pafalshme,por edhe gabimet tjera sado te vogla qe te jene nese perseriten me vetedije te plote jane te pafalshme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Shqiptari
Member
Member
avatar

Male
Numri i postimeve : 53
Age : 42
Location : franc
Registration date : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: Ē'farė gabimi nuk do ti falnit?   17/2/2010, 06:02

M'varet nga gabimi i ber, se sa i madh do te jet ajo.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Armanda2012
Junior Member
Junior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 19
Age : 36
Location : Ne shpirtin e dikujt
Registration date : 27/02/2012

MesazhTitulli: Re: Ē'farė gabimi nuk do ti falnit?   27/2/2012, 17:01

Tradhtine.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ningada
Junior Member
Junior Member


Male
Numri i postimeve : 1
Age : 19
Location : a
Registration date : 08/03/2012

MesazhTitulli: Re: Ē'farė gabimi nuk do ti falnit?   8/3/2012, 23:26

tradhtin normal
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ē'farė gabimi nuk do ti falnit?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ē'farė gabimi nuk do ti falnit?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shoqėria :: Diskutime Shoqėrore-
Kėrce tek: