Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 A bejm mekat te madhe, nese jetojm me dikend qe se dojm.?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 35
Location : München
Registration date : 20/01/2009

MesazhTitulli: A bejm mekat te madhe, nese jetojm me dikend qe se dojm.?   2/3/2009, 22:16

Une per mendimin tim mendoj vėrtet ėshtė mėkat tė jetosh me dikė qė nuk e do, nė momentin kur nuk ekziston dashuria aty, duhet tė ja mbathėsh apo tė ja mbadh edhe po nėse i pate 10 fėmi!

Po nėse vėrtet nuk ke nga tė ja mbash, hėm... mendoj qė gjithmon gjejm rrugėdalje nga tė i'a mbajm sepse kėshtu nėse do vazhdosh tė jetosh me atė qė nuk e do, ti lere qė po e lėndosh e po e mundosh vetėn por po e mundosh edhe pėrsonin e kundėr por edhe fėmijėt ashtu, edhe pse ata ndiejn cdo gjė tek prindėrit e tyre, duhen a po jo.
Sepse nė momentin kur nuk e do, dhe vazhdosh tė jetosh me tė, do vinė zėnkat, do vjen tradhėtia (sepse nuk e do) e kėshtu qė syri gjithmon do tė shkoj tek dikush tjetėr, dhe me tė jeton sa pėr sy e faqe, mendoj qė vėrtet vėrtet ėshtė shumė gabim i rėnd tė jetosh me njeriun qė nuk e do, sepse herėt a vonė ajo ndarje do vjen edhe pse i themi vetės, ndoshta do ta dua mė vonė, ndoshta do mė lind dashuria pėr kėtė por mė vonė e kuptojm qė vėrtet kemi gabuar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: A bejm mekat te madhe, nese jetojm me dikend qe se dojm.?   3/3/2009, 05:25

Padyshim qe bajm mekat te madhe pasi qe pa dashuri asnjher ska lumturi dhe mirkuptim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
Bjonda
Senior Member
Senior Member


Numri i postimeve : 331
Registration date : 19/11/2007

MesazhTitulli: Re: A bejm mekat te madhe, nese jetojm me dikend qe se dojm.?   8/3/2009, 03:30

Mendoj qe osht mekat pasi qe dy her spo lind njeriu...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babloki
Junior Member
Junior Member
avatar

Male
Numri i postimeve : 15
Age : 26
Location : N'terr...
Registration date : 08/03/2009

MesazhTitulli: Re: A bejm mekat te madhe, nese jetojm me dikend qe se dojm.?   9/3/2009, 00:12

Absolutisht gabimi me i madh i nje njeriu...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A bejm mekat te madhe, nese jetojm me dikend qe se dojm.?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A bejm mekat te madhe, nese jetojm me dikend qe se dojm.?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shoqėria :: Gruaja dhe Familja-
Kėrce tek: