Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Venus Williams – disenjatore rrobash

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Venus Williams – disenjatore rrobash   24/11/2007, 03:30

Menjėherė pas diplomimit nė institutin pėr “Art For Lauderdale”, sportistja Venus Williams do t’ia nisė karrierės sė saj si disenjatore e njė shitėsi gjithėkombėtar nė Amerikė.
Williams, e cila ėshtė marrė edhe mė herėt me dizajn rrobash, ka nėnshkruar kontratė me “Steve & Barry’s” pėr tė bėrė linjėn “EleVen”, duke iu shtuar kėshtu listės sė bashkėpunimeve tė yjeve me kėtė firmė nė prodhimin e rrobave. Njerėz tė tjerė qė bėjnė koleksione pėr kėtė firmė janė edhe aktoret Sarah Jessica parker dhe Amanda Bynes. Pėr tė festuar nismėn e kėtij koleksioni, Williams ėshtė paraqitur nė njėrin nga shitoret e “zinxhirit” tė kėsaj firme nė New York, ku edhe
ka nėnshkruar autografe pėr adhuruesit e saj.


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Venus Williams – disenjatore rrobash
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: