Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Vret gruan pse shkroi ne Facebook se ishte single!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 35
Location : München
Registration date : 20/01/2009

MesazhTitulli: Vret gruan pse shkroi ne Facebook se ishte single!   2/3/2009, 21:55

Vret gruan pse shkroi ne Facebook se ishte single
Ėshtė dėnuar me burgim tė pėrjetshėm bashkėshorti britanik, i cili vrau tė shoqen, pasi deklaroi ne Facebook se ishte single.

Gruaja e kishte ndėrruar statusin nga e martuar nė beqare nė profilin e saj, pasi ishte duke u divorcuar me tė shoqin.

41-vjeēari Edėard Richardson, ishte zemėruar keq kur kishte parė se gruaja 26-vjeēare thoshte se ishte e lire dhe nga xhelozia vrapoi nė shtėpinė e saj dhe e qėlloi me thikė.

Kjo ėshtė ngjarja e dyte e kėtij lloji ne Britani tė Madhe brenda mė pak se njė viti.


Per mendimin tim kjo Nuk arsyetohet ne asnje menyre kjo qe ka ber ky tipi, sepse nje sjellje te tille qe ka be gruaja e tij ( apo ish gruaja - sepse status quo kan pas ), mund te evidentohet dhe te zgjidhet ne shume menyra ....Ky njeri po tkish qene normal sdo ta kishte vrare gruan, sepse inati qe lind apo xhelozia mund kaher te jet normale, por menyra se si manifestohet kjo xhelozi esht pak problematike e ne kete rast Skandaloze .
Denimin me vdekje nuk e preferoj, por do i kisha dhene burgim te perjetshem vrasesit, me qellim qe per cdo dite kur te zgjohet ne mengjez, ta kete si REMINDER se "perse ndodhem une ktu " ?! .....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Vret gruan pse shkroi ne Facebook se ishte single!   3/3/2009, 05:27

Un mendoj qe kjo denim eshte shum e drejt .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 35
Location : München
Registration date : 20/01/2009

MesazhTitulli: Re: Vret gruan pse shkroi ne Facebook se ishte single!   4/3/2009, 17:56

Po natyrisht se eshte vendim shumi drjete,le ta din se per qfar gjendet aty...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bjonda
Senior Member
Senior Member


Numri i postimeve : 331
Registration date : 19/11/2007

MesazhTitulli: Re: Vret gruan pse shkroi ne Facebook se ishte single!   8/3/2009, 03:28

Kjo osht nje akt kriminel dhe pa dyshim qe e meritojka kte denim Neutral
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babloki
Junior Member
Junior Member
avatar

Male
Numri i postimeve : 15
Age : 26
Location : N'terr...
Registration date : 08/03/2009

MesazhTitulli: Re: Vret gruan pse shkroi ne Facebook se ishte single!   9/3/2009, 00:14

Me te vertete ngjarje shum interesante...e denimi edhe ma interesant...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Vret gruan pse shkroi ne Facebook se ishte single!   10/3/2009, 03:28

Kjo denim esht shum e arsyeshme...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Vret gruan pse shkroi ne Facebook se ishte single!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Vret gruan pse shkroi ne Facebook se ishte single!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shoqėria :: Gruaja dhe Familja-
Kėrce tek: