Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 20 mijė dollarė per nje dy rrotesh.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: 20 mijė dollarė per nje dy rrotesh.   26/2/2009, 18:03

Orlando Bloom i ka bere vetes nje dhurate: njė motoēikletė 20 mijė dollarėshe. Kjo ka ndodhur kur ishte me pushime ne Australi.
Ylli i filmit “Pirates of The Caribbean”, i cili ėshtė adhurues i flaktė motoēikletave, ėshtė parė duke ngarė ‘dashurinė’ e tij tė re, Deus SR400, nėpėr rrugėt e Sydneyt te marten.

Sipas Sydney Daily Telegraph, kjo ėshtė motoēikleta e dytė qė ai ka blerė nga Deus Ex Machina. Aktori ėshtė nė Sydney me tė dashurėn e tij, modelen Miranda Kerr.
Kujdes koken more!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
20 mijė dollarė per nje dy rrotesh.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: