Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ceshtja: Rihanna vs. Brown

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Ceshtja: Rihanna vs. Brown   26/2/2009, 18:01

Sipas njoftimeve, Rihanna do tė pėrballet me ish-tė dashurin e saj Chris Brown nė gjykatė kur do tė fillojė gjykimi i tij.
Brown ishte arrestuar dhe akuzuar pėr sulm ndaj kėngėtares pasi ajo u gjet e gjakosur nga policia pak ore para Grammy Awards, me date 8 te ketij muaji.

Rihanna ashtu si edhe Brown i janė shmangur daljes publike qė nga incidenti, ndėrsa “New York Daily News” njofton se dyshja do tė pėrballen nė gjykatė me 5 mars.

“Ajo do tė jetė aty, sepse duhet tė dėshmojė”, ka thene nje ze i aftert me Good Girl Gone Bad (titulli i albumit te fundit te Rihannes)

* Ne foto Rihanna ne urgjence pak ore pas incidentit me Chris Brown

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Ceshtja: Rihanna vs. Brown   26/2/2009, 18:07

Ncncncn si per gjyna e ka ber Neutral
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Ceshtja: Rihanna vs. Brown
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: