Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Lohan nuk ha me?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Lohan nuk ha me?   26/2/2009, 18:01

Lindsay Lohan ka bėrė disa fotografi tė reja e zhveshur nga mesi e larte, duke nxitur spekulime se ka probleme me ushqyerjen.

Aktorja e filmit “Mean Girls” ka pozuar pėr fotografin e njohur Hedi Slimane, e zhveshur nė pjesėn e sipėrme, duke i mbuluar gjinjtė me duar ose me flokė.

Mirėpo, fotografitė e bėra e paraqesin Lindsayn shumė tė dobėt, kockat e saj jane te gjitha te dukshme. Dhe duke llogaritur edhe shqetėsimin qė e kanė shprehur sė fundmi prindėrit e saj pėr humbjen nė peshė, nuk eshte cudi qe lajmet te jene te verteta.

*Ne foto Lindsay Lohan javen e kaluar ne New York jashtezakonisht e dobet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Lohan nuk ha me?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: