Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Nderohet Stevie Wonder

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Nderohet Stevie Wonder   26/2/2009, 18:00

Ylli i muzikės soul Stevie Wonder ėshtė nderuar me ēmimin mė tė lartė pėr muzikėn pop nga SHBA. Dhe nuk i eshte dhene nga nje njeri do-si-do, por nga presidenti Barack Obama te merkuren.
Cmimi ėshtė Library of Congress Gershwin dhe ceremonia eshte mbajtur nė Shtėpinė e Bardhė.

Obama ka perdorur disa nga kėngėt e Wonder nė fushaten zgjedhore qe e beri president.

“Stevie gjithmonė ka krijuar njė varg tė mrekullueshėm tė traditave nė muzikėn e tij dhe ka krijuar njė stil qė ėshtė unik amerikan, unik i tij.”, ka thėnė Obama mes tjerash.

*Ne foto Steve Wonder, Usher dhe Shakira ne koncertin e betimit te Barack Obama
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Nderohet Stevie Wonder
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: