Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Jude luan komedi pėr shkak tė Siennės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Jude luan komedi pėr shkak tė Siennės   24/11/2007, 03:28

Aktori i famshėm, Jude Law, ka thėnė se ka filluar tė pranonte rolet argėtuese nė filma, pas ndarjes nga e dashura e tij, Sienna Miller, pėr tė qenė i lumtur nė jetė.
Ylli i filmit Holiday, i cili i dha fund lidhjes sė tij me Millerin, nė vitin 2005, ėshtė angazhuar nė filmat komikė pėr t’i ikur dramės sė vėrtetė jetėsore.

"Ėshtė e vėrtetė – nė vitet e kaluara kam marrė disa vendime qė ishin jo fort tė mira. Thjesht i thosha vetes: ‘Po e jetoj dramėn dhe nuk dua ta luaj atė edhe nė film - prandaj do tė zgjedh role argėtuese”, ka thėnė Law.


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Jude luan komedi pėr shkak tė Siennės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: