Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Elvis Presley serenata per Tom Jones

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Elvis Presley serenata per Tom Jones   26/2/2009, 17:52

69 vjecari Tom Jones ka treguar per mediat se si ai njė herė kishte pasur kėnaqėsinė tė dėgjonte serenatat e Elvis Presleyt ndersa bente nje dush.
‘Sex Bomba’ ishte ne Las Vegas duke u bere gati per nje shfaqje, bashke me Elvis Mbretin, dhe gjate kohes qe po lahej, ketij te fundit i hipi frymezimi per ti kenduar. “Delilah” bėhej gati pėr njė shou nė Las Vegas derisa Elvis, i cili vdiq nė 1977, kishte ‘penguar’ pėrgatitjet e Jones duke i kėnduar atij.

“Me kujtohet se si nuk mund te priste. Unė isha nė dush dhe dėgjoja Presley-n duke kėnduar. Ju betohem, ishte mu pas deres se tualetit duke kenduar. Po kendonte serenate, ndersa une isha lakuriq. E cuditshme” (e cuditshme the??)
Presley u nda nga jeta me 1977, edhe pse ka shume nga ata qe besojne se ai vazhdon te jete gjalle.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Elvis Presley serenata per Tom Jones
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: