Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Rama, kritika qeverisė pas raportit tė DASH

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Rama, kritika qeverisė pas raportit tė DASH   26/2/2009, 17:36

Kryetari i PS-sė, Edi Rama reagoi sot rreth raportit tė departamentit amerikan tė shtetit pėr tė drejtat e njeriut. Rama, duke cituar pjesė tė raportit, bėri premtimet e rradhės, duke u shprehur i sigurtė pėr fitore nė zgjedhjet e 28 qershorit. Sipas tij, kur qeveria e re tė vijė nė pushtet do tė mbyllė kapitullin e zymtė e krijuar nga qeveria aktuale, pėrsa i takon raportit me institucionet e pavarura dhe mediat. Rama premtoi se pas zgjedhjeve tė qershorit do tė bėhet edhe inventarizimi i plotė i pronės, duke iu dhėnė fund abuzimeve. Ndėrkaq duke iu referuar ligjit tė dosjeve, shefi i selisė rozė kujtoi se departamenti amerikan ka ngritur tė njėjtat shqetėsime me opozitėn. Sipas tij, PS-ja ėshtė gati pėr njė ligj brenda standardeve ndėrkombėtare. Rama shtoi, se do tė ndiqet edhe njė politike e re pėr cėshtjet e dhunės, dhe abuzimeve me gratė e fėmijėt.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Rama, kritika qeverisė pas raportit tė DASH
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: