Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Spahiu: Duhet investim nė infrastrukturėn e sistemit gjyqėso

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Spahiu: Duhet investim nė infrastrukturėn e sistemit gjyqėso   26/2/2009, 17:35

Duhet investuar nė infrastrukturėn e sistemit gjyqėsor, pėr tė pretenduar njė shėrbim serioz dhe korrekt tė drejtėsisė. Kėshtu deklaroi sot, zv.kryetari i Kėshillit tė Lartė tė Drejtėsisė, Kreshnik Spahiu, nga analiza e punės e gjykatės dhe prokurorisė sė Elbasanit. Kėta tė fundėt ngritėn shqetėsimin e mungesės sė hapsirave, ndėrsa kėrkesat e qytetarėve janė tė mėdha.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Spahiu: Duhet investim nė infrastrukturėn e sistemit gjyqėso
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: