Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Mujota, i pranishėm nė takimin e Grupit Drejtues Ndėrkombėta

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Mujota, i pranishėm nė takimin e Grupit Drejtues Ndėrkombėta   26/2/2009, 17:35

Ministri kosovar i mbrojtjes, Fehmi Mujota, do tė niset sot pėr nė Austri, ku do tė marrė pjesė nė takimin e Grupit Drejtues Ndėrkombėtar pėr Kosovėn, i cili mbahet nesėr. Ministri Mujota, qė ėshtė ftuar nga pėrfaqėsuesi civil ndėrkombėtar pėr Kosovės, Piter Feit, do tė mbajė njė fjalim. Sipas dikasterit qė drejton, ai do t'i njohė tė pranishmit me ngritjen e Forcės sė Sigurisė sė Kosovės dhe punėn e ministrisė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Mujota, i pranishėm nė takimin e Grupit Drejtues Ndėrkombėta
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: