Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Uatson: Tifozėt e Midlesbrow, tė rrinė ulur gjatė ndeshjeve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Uatson: Tifozėt e Midlesbrow, tė rrinė ulur gjatė ndeshjeve   26/2/2009, 17:33

Kreu i sigurisė sė klubit anglez tė futbollit, Midėllsborou, iu ka dėrguar njė letėr tė gjithė tifozėve, duke iu kėrkuar qė gjatė ndeshjeve nė stadium, tė mos festojnė duke u ngritur nė kėmbė. Por Sju Uatson ėshtė penduar menjėherė, pasi protesta pa fund kanė mbėrritur nė klub. Uatson e ka ndryshuar qėndrimin, duke thėnė se kėrkesa lidhej me qėndrimin ulur gjatė ndeshjes dhe jo nė ēastin kur shėnohej gol, por as kėshtu nuk u ka pėlqyer tifozėve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Uatson: Tifozėt e Midlesbrow, tė rrinė ulur gjatė ndeshjeve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: