Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kuvend, diskutohet sot raporti i DASH

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Kuvend, diskutohet sot raporti i DASH   26/2/2009, 17:31

Pjesa e diskutimeve tė lira nė seancėn plenare tė kuvendit u pėrqėndrua nė komentet rreth raportit tė fundit tė departamentit amerikan tė shtetit pėr tė drejtat e njeriut nė vendin tonė. Deputeti socialist Marko Bello deklaroi, se raporti shpreh problemet me tė cilat ballafaqohet shoqėria dhe politika shqiptare. Ai veēoi cilėsimin, se ligji i dosjeve ėshtė i mjegullt, por edhe ndėrhyrjet e shtetit nė prokurori. Por deputeti demokrat, Aldo Bumēi theksoi, se raporti vlerėson arritjet nė luftėn kundėr korrupsionit dhe krimit ekonomik.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Kuvend, diskutohet sot raporti i DASH
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: