Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ta Nea: Lirohet shqiptari i cili sulmoi shtetasen bullgare

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Ta Nea: Lirohet shqiptari i cili sulmoi shtetasen bullgare   26/2/2009, 17:30

Arrestimi dhe akuza kundėr njė 48 vjeēari shqiptar, pėr sulmin me acid kundėr sindikalistes bullgare, Kosntatina Kuneva, nė Athinė, ėshtė kthyer nė fiasko. Kėshtu shkruan sot e pėrditėshmja greke "Ta Nea" sipas sė cilės, shqiptari i arrestuar ditėn e shtunė, ėshtė liruar dje nga gjykata, qė nuk vendosi asnjė masė shtrėnguese pėr tė. Avokatėt e tij mbrojtės vėrtetuan nė gjykatė, se ndaj shqiptarit nuk kishte prova pėr sulmin, por vetėm fakti se e njihte sindikalisten bullgare. Gazeta shkruan, se vetė Kuneva ka deklaruar nė gjyq se 48 vjeēari i ndaluar nuk ka asnjė lidhje me sulmin ndaj saj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Ta Nea: Lirohet shqiptari i cili sulmoi shtetasen bullgare
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: