Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Gjykata serbe, pret 19 fletė-arreste kundėr 19 boshnjakėve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Gjykata serbe, pret 19 fletė-arreste kundėr 19 boshnjakėve   26/2/2009, 17:29

Zėdhėnėsja e gjykatės serbe tė krimeve tė luftės, Ivana Ramiē, bėri tė ditur sot prerjen e fletė-arresteve kundėr 19 boshnjakėve, tė akuzuar pėr sulmin kundėr njė karvani nė Sarajevė, nė vitin 1992. Nga kjo ngjarje patėn humbur jetėn 43 ushtarakė tė ish-Jugosllavisė dhe u plagosėn 73 tė tjerė. Mes atyre qė kėrkohen ėshtė edhe ish-lideri ushtarak boshnjak Ejup Ganiē.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Gjykata serbe, pret 19 fletė-arreste kundėr 19 boshnjakėve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: