Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Fondacioni amerikan, Make a Wish, marton dy fėmijė me leuē

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Fondacioni amerikan, Make a Wish, marton dy fėmijė me leuē   26/2/2009, 17:27

Fondacioni amerikan, “Make a Wish”, ka kurorėzuar me martesė dy fėmijė tė moshės nėntė dhe shtatė vjeēare. Ngjarja e cila ka shokuar shtypin amerikan, ka pėr protagonistė dy tė mitur qė vuajnė nga sėmundja e pashėrueshme e leuēemisė, tė cilėt janė njohur nė spital. Vajza nėntė vjeēare, e cila ka dhe pakė javė jetė kėrkoi qė dasma tė ishte e madhe dhe ftoi nė tė 150 persona. Pasi shkėmbyen unazat tė vegjlit i premtuan njėri tjetrit se do tė qėndronin pėrgjithmonė bashkė. Fonmdacioni “Make a Wish”, pėrmbush ēdo dėshirė tė fėmijėve me sėmundje tė pashėrueshme, pėr tu qėndruar atyre sa mė pranė nė ditėt e fundit tė jetės.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Fondacioni amerikan, Make a Wish, marton dy fėmijė me leuē
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: