Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Tė izoluarit nga dėbora, dy prej tyre nė gjėndje tė rėndė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Tė izoluarit nga dėbora, dy prej tyre nė gjėndje tė rėndė   26/2/2009, 17:27

Ėshtė rėnduar gjendja shėndetėsore e dy, prej katėr personave qė mbetėn dje tė izoluar nga dėbora, nė Pukė. Mėsohet, se Pjerin Ndoci dhe Agjelin Gero, u dėrguan nė spitalin e qytetit sot, nė orėt e para tė mėngjėsit. Ndėrkaq, Nazmi Hila dhe Arben Ndoci janė nė gjendje tė mirė shėndėtesore. Katėr personat, 3 ushtarakė dhe njė punonjės i Albtelekomit, u izoluan dje nga dėbora nė Midė tė Pukės, pasi ishin nisur me shėrbim nė kullėn e Krrabit. Dy automjete u dėrguan menjėherė, nė ndihmė tė personave tė izoluar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Tė izoluarit nga dėbora, dy prej tyre nė gjėndje tė rėndė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: