Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 NORA: Nuk e njoh zv/shefin e UNMIK. Raporti OKB-sė, fals

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: NORA: Nuk e njoh zv/shefin e UNMIK. Raporti OKB-sė, fals   12/11/2007, 18:37

Pas lajmit te publikuar nė ‘Blue tooth’ pėr ‘dobėsitė’ e zv.shefit tė UNMIK-ut Steven Schook ndaj ty kėngėtareve tė mirėnjohura kosovare, Jehona Sopi dhe Nora Istrefi vjen dhe reagimi i kėsaj tė fundit. ‘Jam ndier sė tepėrmi e revoltuar, e indinjuar dhe e prekur thellė kur mėsova pėrmes medias lajmin e ndėrlidhjes time me kėtė aferė. Ėshtė hera e parė qė po dėgjoj pėr kėtė si dhe pėr vetė kryeprotagonistin e kėsaj afere, z.Steven Schook. Duke mos u pajtuar me heshtjen karshi njė damkosje qė tentohet tė mė mėveshėt nė mėnyrė kaq tė padrejtė dhe pa asnjė mbulesė faktike, deklaroj botėrisht se ēfarėdo ndėrlidhje e emrit tim me aferėn e pėrfolur tė kėtij zyrtari tė UNMIK-ut, ėshtė njė gėnjeshtėr e kulluar, njė e pavėrtetė shumė e ulėt dhe njė shpifje me prapavijė tejet tendencioze kundėr personalitetit tim. Duke i kuptuar tė gjithat vetėm si insinuata pėr t`mė diskredituar, garantoj me tėrė qenien time se unė Nora Istrefi nuk kam qenė dhe nuk jam e pėrfshirė nė njė aferė tė tillė apo ēfarėdolloj afere tjetėr, madje as qė jam njohur ndonjėherė apo njihem me z.Steven Schook. Nuk kam patur asnjė njohuri pėrkitazi me kėtė aferė, e aq me pak ndonjė “lidhje personale” me kėtė zyrtar tė UNMIK-ut ose cilindo zyrtar a nėpunės ndėrkombėtar nė Kosovė.’- shprehet kėngėtarja Kosovare. Sipas saj duke qėndruar jashtė lidhjeve nė kėtė aferė gjithcka ėshtė njė gėnjeshtėr pa kuptim. ‘Pėrafėrsisht e di se kush qėndron prapa kėsaj fushate por kėtė gjė do tė pėrpiqem ta zbardh pėrmes rrugės ligjore. Do tė kėrkoj drejtėsi deri nė OKB’’ thekson ajo.
Kujtojmė se pas publikimit tė lajmit nė mediat kosovare reagimi i parė ka mbėrritur nga kėngėtarja Jehona Sopi e cila sikurse dhe Nora i ka quajtur tė gjitha akuzat si trillime tė pabaza.
Ndėrkaq raportet e fundit tė OKB-sė qė hetojnė zv.shefin e UNMIK-ut Steven Schook, kanė pohuar se i dyti i administratės ndėrkombėtare ka lidhje shumė tė afėrta me shumė kosovarė, e nder to edhe me kėngėtaret e njohura. Ėshtė pohuar se ai i ka pikė tė dobėt vajzat, ndėrkohė qė nė kryeqytetin kosovar, Schook njihet si njė “merakli” i femrave tė bukura.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
NORA: Nuk e njoh zv/shefin e UNMIK. Raporti OKB-sė, fals
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: