Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Studentėt, vlerėsojnė modelin e ri tė diplomave

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Studentėt, vlerėsojnė modelin e ri tė diplomave   26/2/2009, 17:26

Modeli i diplomave tė reja, nė pėrputhje me sistemin e Bolonjės, ėshtė gati nė rektoratin e Universitetit tė Tiranės. Ai u ėshtė dėrguar pėr shqyrtim edhe studentėve, tė cilėt do tė shprehin mendimet. Rektori i Universitetit tė Tiranės, Dhori Kule tha, se ky format, sė bashku me suplementin qė i bashkangjitet, janė hartuar nė pėrputhje me udhėzimin e fundit, tė dėrguar pranė universiteteve publike. Udhėzimi i ri shfuqizon tė mėparshmin, i cili u kundėrshtua nga studentėt tė cilėt kėrkuan, qė nė diplomė tė vendosej edhe titulli i studimeve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Studentėt, vlerėsojnė modelin e ri tė diplomave
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: