Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kina hedh poshtė akuzat e SHBA-ve, pėr shkelje tė tė drejtav

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Kina hedh poshtė akuzat e SHBA-ve, pėr shkelje tė tė drejtav   26/2/2009, 17:25

Kritikat e raportit vjetor tė departamentit amerikan tė shtetit pėr tė drejtat e njeriut nė Kinė janė tė papėrgjegjshme dhe nuk kanė asnjė bazė. Pekini hodhi sot poshtė akuzat e Uashingtonit pėr shkelje sistematike tė tė drejtave nė fjalė. Agjencia qeveritare "Kina e Re" vė nė dukje, se raporti injoron faktet, madje i deformon ato, duke mos marrė parasysh hapat pozitivė tė ndėrmarrė nga Pekini, qė janė njohur nga bashkėsia ndėrkombėtare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Kina hedh poshtė akuzat e SHBA-ve, pėr shkelje tė tė drejtav
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: