Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Prodhohet filmi shqiptaro-serb, Muaji i Mjaltit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Prodhohet filmi shqiptaro-serb, Muaji i Mjaltit   26/2/2009, 17:25

Njė film shqiptaro-serb, bashkėpunimi i parė i kėtij lloji, pritet tė dalė nėpėr sallat e kinemave europiane, verėn e kėtij viti. Bėhet fjalė pėr filmin "Muaji i Mjaltit" i regjisorit serb, Goran Paskaljeviē, njė bashkėpunim me skenaristin shqiptar Genc Pėrmeti. Bėhet fjalė pėr njė film qė ka angazhuar edhe aktorė e producentė nga Zvicra, Italia e Gjermania, pėr realizimin e tė cilit janė shpenzuar 1.5 milionė euro. Filmi trajton historinė e dy ēifteve, njė serb dhe njė shqiptar qė kėrkojnė tė ardhmen nė BE, e cila nuk i mirėpret. Xhirimet janė kryer nė Vojvodinė e Beograd, Burrel, Tiranė, Durrės dhe nė bregdetin italian.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Prodhohet filmi shqiptaro-serb, Muaji i Mjaltit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: