Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Arrestohet nė itali, shqiptari i akuzuar pėr vrasje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Arrestohet nė itali, shqiptari i akuzuar pėr vrasje   26/2/2009, 17:23

Njė 31-vjeēar shqiptar ka rėnė nė prangat e policisė italiane nė Verona tė Italisė, pasi pėr tė ishte prerė njė urdhėr arresti ndėrkombėtar, meqė ishte dėnuar nė Shqipėri. Nė pranga ka rėnė Cion Telozi, i cili ishte dėnuar nė vendlindje me 25 vjet burg pėr njė vrasje me motive gjakmarrjeje. Ndėrkaq, policia e Modenas njoftoi pėr plagosjen me armė zjarri tė njė shqiptari 26-vjeēar, nė Anxola Emilia. I riu me inicialet E.S ėshtė qėlluar nga persona tė panjohur, qė dyshohet pėr larje hesapesh brenda njė bande, e cila shfrytėzonte prostituta. Ai ėshtė nė gjendje tė rėndė nė spital.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Arrestohet nė itali, shqiptari i akuzuar pėr vrasje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: