Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Prokuroria serbe, identifikon ushtarėt e UĒK-sė pėr krime

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Prokuroria serbe, identifikon ushtarėt e UĒK-sė pėr krime   26/2/2009, 17:22

Prokuroria e posaēme serbe pėr krimet e luftės ka nisur procesin e identifikimit tė viktimave dhe ish-anėtarėve tė Ushtrisė Ēlirimtare tė Kosovės, qė dyshohen se kanė rrėmbyer serbė dhe i kanė mbajtur nė veri tė Shqipėrisė. Lajmi ėshtė bėrė i ditur nga zėdhėnėsi i prokurorisė serbe Bruno Vekaric, i cili deklaroi pėr televizionin kombėtar nė Beograd, se janė identifikuar shumica e ish-anatėrėve tė UĒK-sė tė cilėt kryen krime. Ai shtoi se famijet serbe dhe tė tjerė jo shqiptarė po ndihmojnė nė kėtė proces. Prokurori serb theksoi, se disponon njė listė nga ‘Shoqata e Personave tė Zhdukur”, me emrat e 11 personave, tė cilėt dyshohet se janė viktima tė trafikut tė organeve nė Shqipėri. Hetimi pėr kėtė cėshtje nisi pas publikimit tė librit tė ish kryeprokurores sė Hagės Karla del Ponte. Nė librin e saj “Gjuetia”, ajo pretendonte ish ushtarėt e UCK-sė kishin transferuar rreth 300 tė burgosur serbė nė veri tė Shqipėrisė, dhe ishin pėrdorur pėr trafik tė organeve kryesisht nė Europė. Akuzat janė mohuar nga Prishtina dhe Tirana zyrtare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Prokuroria serbe, identifikon ushtarėt e UĒK-sė pėr krime
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: