Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Altin Lala, do tė rikthehet nė skuadrėn e Hanoverit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Altin Lala, do tė rikthehet nė skuadrėn e Hanoverit   26/2/2009, 17:21

Tani duket se ka ardhur momenti qė Altin Lala tė lėrė pas krahėve tė gjitha vuajtjet nga dėmtimi i pėsuar nė shtyllėn kurrizore dhe t’i rikthehet 100% aktivitetit tė tij si futbollist profesionist nė skuadrėn e Hanoverit nė Bundesligė. Mediat shtojnė se mesfushori shqiptar, sė bashku me shokun e tij tė skuadrės, Ēerundolo, do tė bėjnė debutimin e tyre pikėrisht kėtė tė shtunė, nė takimin nė shtėpi kundėr Bajer Leverkusen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Altin Lala, do tė rikthehet nė skuadrėn e Hanoverit
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: