Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Qeveria e Shqipėrisė, kėrkon rishikim tė raportit tė BB

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Qeveria e Shqipėrisė, kėrkon rishikim tė raportit tė BB   26/2/2009, 17:20

Qeveria e Shqipėrisė ka kėrkuar rishikimin, ose tėrheqjen e raportit tė Panelit tė Inspektimit tė Bankės Botėrore, qė akuzoi Qeverinė pėr korrupsion, lidhur me rastin e ndėrtimeve nė Jalė. Nė pėrgjigje tė raportit tė Panelit tė Inspektimit, Qeveria i ka dorėzuar zyrtarisht pėrgjigje bankės, pėrmes njė letre ku pretendon se pėrfshirja qeveritare nė rastin e Jalės, ėshtė ekzagjeruar nė raport. Vetė Banka Botėrore njofton, se ekzekutivi nė Tiranė i ka kėrkuar tėrheqjen, ose rishkrimin e raportit, pėr tė qenė mė objektiv me pozitėn e Qeverisė. Tirana zyrtare ka kėrkuar gjithashtu, qė Banka tė japė njė qėndrim zyrtar tė saj, lidhur me arsyet e pėrzierjes sė Panelit tė Inspektimit, nė incidentin e Jalės.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Qeveria e Shqipėrisė, kėrkon rishikim tė raportit tė BB
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: