Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Greqi: Gjykata e Pireut, akuza gardianit tė burgut

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Greqi: Gjykata e Pireut, akuza gardianit tė burgut   26/2/2009, 17:19

Gjykata e Pireut, nė Greqi, akuzoi njėrin prej 4 gardinėve tė bugut tė Koridallosit, prej ku u arratisėn Alket Rizai dhe Vasilis Paleokostas. Akuza ndaj tij ėshtė neglizhencė, nė pėrpjekjet pėr tė ndaluar helikopterin, qė ndihmoi tė dėnuarit tė arratisen. Pėr gardianin ėshtė vendosur gjykimi nė liri, ndėrsa u vendos pezullimi nga puna pėr 3 vjet. 3 kolegėt e tjerė tė tij u liruan nga akuza tė ngjashme. Pas arratisjes sė bujshme, Ministria e Drejtėsisė pezulloi nga puna 8 gardianė, si dhe urdhėroi verifikimin e llogarive bankare tė tė gjithė rojeve tė burgut.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Greqi: Gjykata e Pireut, akuza gardianit tė burgut
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: