Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Raporti i DASH, kritika pėr qeverinė Kosovare

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Raporti i DASH, kritika pėr qeverinė Kosovare   26/2/2009, 17:18

Departamenti Amerikan i Shtetit veēon si problemet mė tė mprehta nė kapitullin pėr Kosovėn trajtimin e pakicave, sulmet dhe kėrcėnimet ndaj figurave politike, korrupsionin, mungesėn e transparencės, trafikun njerėzor etj. Ligji nė Kosovė parashikon masa ndėshkimore pėr korrupsion nė radhėt e zyrtarėve, por si rezultat i mos zbatimit efektiv tė ligjit, thekson raporti, ka akuza pėr korrupsion tė zyrtarėve. Nė radhėt e publikut ka njė perceptim tė gjerė se ekziston korrupsion nė radhėt e qeverisė, por edhe UNMIK-ut.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Raporti i DASH, kritika pėr qeverinė Kosovare
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: