Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Senati amerikan, komision hetimor pėr presidencėn Bush

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Senati amerikan, komision hetimor pėr presidencėn Bush   26/2/2009, 17:17

Senati amerikan, nė 4 mars do tė diskutojė mbi mundėsinė e ngritjes sė njė komisioni hetimor pėr shmangiet ligjore tė presidencės Bush. Sipas burimeve zyrtare, nė fokus tė verifikimeve janė devijimet, veēanėrisht ato tė brendshme, nė kuadrin e “luftės antikorrupsion”. Senatori Patrik Lihi, tha se "asgjė nuk i ka shkaktuar mė shumė dėm figurės sė Amerikės, sa zbulimi se nė 8 vitet e fundit, u braktis angazhimi pėr tė drejtat e njeriut, duke tejkaluar ligjin".
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Senati amerikan, komision hetimor pėr presidencėn Bush
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: