Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Zgjedhjet e reja nė Kosovė do tė mbahen mė 17 nėntor.

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 97
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Zgjedhjet e reja nė Kosovė do tė mbahen mė 17 nėntor.   23/11/2007, 22:27

Zgjedhjet e reja nė Kosovė do tė mbahen mė 17 nėntor. Pėr herė tė parė nė Kosovė nė tė njėjtėn ditė mbahėn zgjedhjet qėndrore dhe lokale, kėto tė fundit mandatin e kan kryer vitin e kaluar, ndėrsa pushteti qėndror ėshtė nė skadencė.
Duke pas parasysh pakėnaqėsinė e qytetarėve tė Kosovės me qeveritė e kaluara dhe aktualėn, pėrditė e mė tepėr dėgjohen zėra se nuk duhet tė dilet nė votime.
Arsyetimet janė tė shumta, por mė e zėshmja ėshtė ajo se; "NUK KEMI PĖR KĖND TĖ VOTOJMĖ, tė gjithė janė tė korruptuar, tė zhytur nė krimin e organizuar" etj. etj.
Cėshtja e statusit finale tė Kosovės ka shkaktuar njė ndikim tė madh nė frustrimin e qytetarėve, pastaj problemet e shumta sociale/varferia, ekonomike, shendetsore etj.
Kėshtu pra spektri i cėshtjeve dhe problemeve tė cilat e kan tanguar jetėn e qytetarit kosovar sidomos gjat viteve tė pasluftės ėshtė tepėr i madh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Zgjedhjet e reja nė Kosovė do tė mbahen mė 17 nėntor.
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Politika-
Kėrce tek: