Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 DASH, kritikon rėndė qeverinė Shqipėtare

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: DASH, kritikon rėndė qeverinė Shqipėtare   26/2/2009, 17:16

Departamenti amerikan i Shtetit, publikoi raportin mbi gjendjen e tė drejtave tė njeriut, gjatė 2008-ės. Nė kapitullin pėr Shqipėrinė, dokumenti pėrmban kritika tė forta, nė adresė tė Qeverisė. Aty pėrmenden pėrpjekjet nė pengimin e hetimeve, pėr tragjedinė e Gėrdecit apo ndėrhyrjet nė sistemin e drejtėsisė. Shqetėsimet e ngritura, pėrfshijnė dhe ligjin e dosjeve. Raporti thekson se ky ligj ėshtė formuluar me terma tė mjegullta. Mė tej, nėnvizohet konflikti mes ekzekutivit e gjyqėsorit, pasi pritet qė ligji tė prekė njė numėr anėtarėsh tė Gjykatės Kushtetuese. Sipas Departamentit tė Shtetit, mediat ndodhen nėn presionin dhe intimidimin e zyrtarėve tė lartė tė Qeverisė. Ndėrkaq, konstatohet se prona private, vazhdon tė mbetet problem i madh. Njė tjetėr shqetėsim, ka tė bėjė me kushtet nė burgje, se ende nuk pėrmbushin standartet ndėrkombėtare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
DASH, kritikon rėndė qeverinė Shqipėtare
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: