Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Oscar per te te tere!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 31
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Oscar per te te tere!   23/2/2009, 03:04

Per here te pare mund te ndiqni te plote ceremonine me te rendesishme te cmimeve per kinematografine: Academi Awards/Oscars. Edicioni i 81 do te mbahet kete te diele ne Los Angeles, SHBA si gjithmone ne Kodak Theatre, dhe do te transmetohet i plote ne Digi+, ne Digitalb per te gjithe te fanatiket e pagjume.
Nen komentin e Ledion Lico & Elona Duros prej mesnates se kesaj te diele, te gjithe te apasionuarit pas filmave dhe Hollywoodit, nuk do te humbasin asgje nga Shkelqimi me vezullues i mundshem, ne transmetimin maratone prej mesnates se kesaj te diele deri ne oret e para te mengjesit se te henes.
Transmetimi perfshin Red Carpet Live, dhe Ceremonine e ndarjes se Cmimeve qe kete vit do te prezantohet nga aktori Hugh Jackman.
Cmimi me i rendesishem, ai i filmit me te mire kete vit do te ndahet mes:

The Curious Case of Benjamin Button
Frost/Nixon
Milk
The Reader
Slumdog Millionaire

_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Oscar per te te tere!
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: