Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Prenci; Rraporti e Zyrės sė KB pėr Drogat, mė i miri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Prenci; Rraporti e Zyrės sė KB pėr Drogat, mė i miri   22/2/2009, 17:30

Policia e Shtetit, pėrshėndet raportin e Zyrės sė Kombeve tė Bashkuara pėr Drogat. Sipas drejtorit tė pėrgjithshėm, Ahmet Prenēi, pėrsa i pėrket Shqipėrisė, ky ėshtė dokumenti mė i mirė nė vite. Nė ndryshim nga herėt e kaluara, ku problematika e vendit tonė, evidentohej nė tė gjithė raportin, tashmė ajo zhvendoset nė shtete tė BE-sė, si Spanja, Franca, Hungaria, Bullgaria, Rumania apo Austria. Nė to, konstatohet rritje e kultivimit, tregtimit, tranzitimit dhe konsumit tė lėndėve narkotike. Tashmė, rruga tradicionale pėrfshin Ballkanin verior, duke devijuar, atė pėrmes Shqipėrisė. OKB-ja, vė nė dukje se nė territorin shqiptar, kanabisi kultivohet vetėm nė prona publike, qė nuk i pėrkasin askujt.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Prenci; Rraporti e Zyrės sė KB pėr Drogat, mė i miri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: