Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 KQZ; Short publik pėr ankimimet e 28 qershorit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: KQZ; Short publik pėr ankimimet e 28 qershorit   22/2/2009, 17:30

Marrja nė shqyrtim e ankimimeve, lidhur me votimet politike tė 28 qershorit do tė realizohet, mbi bazėn e shortit publik, nė prani tė medias dhe pėrfaqėsuesve tė partive. Procedura u miratua me konsensusin e 7 anėtarėve tė Komisionit Qėndror tė Zgjedhjeve. Ndėrkaq, pėrsa i pėrket pėrgatitjeve, ky institucion, pritet tė kėrkojė shtypjen e rreth 3.2 milion fletėve votimi. Ato duhet tė pėrmbajnė, tė gjithė elementėt e sigurisė, sipas pėrcaktimeve tė KQZ-sė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
KQZ; Short publik pėr ankimimet e 28 qershorit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: