Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Beogradi; Tė zbatohet 6-pikėshi, pėr integrimin e komunite

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Beogradi; Tė zbatohet 6-pikėshi, pėr integrimin e komunite   22/2/2009, 17:30

Beogradi zyrtar, kėmbėngul nė zbatimin e planit 6-pikėsh tė shefit tė Kombeve tė Bashkuara, Ban Ki Mun, si kusht pėr integrimin e komunitetit serb, nė institucionet e Kosovės. Sekretari shtetėror i ministrisė pėr Kosovėn nė qeverinė e Serbisė, Oliver Ivanoviē, ėshtė i mendimit se iu takon ndėrkombėtarėve, tė bėjnė pjesėn e tyre tė punės. Duke folur pėr “Zėrin e Amerikės”, ai e vuri theksin nė rėndėsinė e vendosjes sė kontakteve, qė tė shmanget ēdo pėrplasje e mundshme, mes komuniteteve, nė Kosovė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Beogradi; Tė zbatohet 6-pikėshi, pėr integrimin e komunite
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: