Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Harron 10.000 euro ne toalet publike

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Harron 10.000 euro ne toalet publike   22/2/2009, 02:05

Njė biznesmen gjerman ka humbur mbi 10.000 euro duke i lėnė ato nė njė qese plastike nė tualet publik, kanė njoftuar autoritetet gjermane.
Policia nė krahinėn gjermane Hesse ka thėnė se mashkulli shumėn pesė-shifrore e kishte marrė me vete nė njė tualet publik nė autostradėn afėr qytetit Haiger nė perėndim tė Gjermanisė. Megjithatė, ka vozitur tutje, duke harruar tėrėsisht pėr qesen, shkruan agjencia e lajmeve Reuters.

Zėdhėnėsi i policisė gjithashtu ka thėnė se ėshtė e paqartė se si gjermani ėshtė kujtuar pėr paratė vetėm pas gjysmė ore qė, natyrisht, ka qenė tepėr vonė. Kur ėshtė kthyer paratė nuk ishin mė nė tualet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Harron 10.000 euro ne toalet publike   22/2/2009, 02:06

Kisha me qen aty, ia kisha terhjek vemendjen qe mos ti harroje ..hahahahahahahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Harron 10.000 euro ne toalet publike
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Kuriozitete-
Kėrce tek: