Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 200.000 euro per tradhti ndaj Burrit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: 200.000 euro per tradhti ndaj Burrit   22/2/2009, 02:04

Gjykata e ka urdhėruar njė spanjolle, e cila kishte tradhtuar burrin, t’i paguaj atij 200.000 euro si dėmshpėrblim pėr “dhimbjen shpirtėrore” tė cilėn e ka pėrjetuar kur ka marr vesh pėr aferėn jashtėmartesore tė saj.
Gruaja, siē njofton gazeta britanike "Telegraph", me vite tė tėra ėshtė shtirur se bashkėshorti i saj ėshtė baba i tre fėmijėve tė tyre, por babai i tyre nė fakt ka qenė dashnori i saj.

Pas disa vitesh sė kaluara nėn dyshimin pėr tradhtinė e gruas, burri, identiteti i tė cilit nuk ėshtė bėrė publik, mė nė fund e ka zbuluar se gruaja e tij e ka pasur dashnor gjatė gjashtė viteve prej katėrmbėdhjetė sa kishin qenė bashkė.

Pasi qė analizat e ADN-sė kanė dėshmuar se dashnori ėshtė baba i tre fėmijėve tė tyre, burri i inatosur e ka nxjerrė gruan para gjyqit, duke kėrkuar dėmshpėrblim financiar.

Gjykata nė Valencia e ka urdhėruar gruan qė burrit tė saj t’i paguaj 100.000 euro pėr vuajtjen tė cilėn i ka shkaktuar, e kur ai ka bėrė ankesė nė vendimin, Gjykata supreme e vendit e ka dyfishuar dėnimin me para.

Foto: Ilustrim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
200.000 euro per tradhti ndaj Burrit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Kuriozitete-
Kėrce tek: