Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Len Gruan per shkak shakase ne Facebook

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Len Gruan per shkak shakase ne Facebook   22/2/2009, 02:03

Adhuruesi i ekipit futbollistik anglez Manchester United i ka bėrė 650 kilometra me automjet pėr tė takuar me gruan tė cilėn e ka njohur nėpėrmes internetit, por kur ka arritur nė vendtakim e ka zbuluar se ajo nuk ekziston fare dhe se ai nė fakt ėshtė viktimė e hakmarrjes sė adhuruesve kundėrshtarė.
Stuart Slann, 39-vjeēar, me automjet ėshtė nisur nga qyteti i Sheffield pėr njė fermė nė Skoci, ku ėshtė dashur tė takohet me gruan me tė cilėn ėshtė njohur nė Facebook. Mirėpo me tė mbėrritur nė fermė e ka zbuluar se Emma, ashtu siē i ishte paraqitur, nuk ishte aty.

Tri orė mė pas e ka pranuar njė thirrje telefonike nė tė cilėn i ėshtė thėnė se krejt kjo ishte njė shaka e vogėl. Biseda ėshtė incizuar dhe publikuar nė YouTube sė bashku me njė fotografi qesharake.

Shakaxhinjtė kanė qenė dy adhurues tė ekipit tė Liverpoolit tė cilėt Slann i kishte takuar gjatė pushimit tė tij nė Cancun, nė Meksiko, ku ishin pėrleshur shkaku i tė adhuruarve tė tyre tė futbollit. Me tė kthyer nga pushimi, dy shakaxhinjve u ka rėnė nė mend tė shpikin “Emman” nė Facebook e cila do tė bėj pėr veti dhe tė nėnēmojė Stuart Slannin. Edhe ia kanė arritur sepse gruaja e Slann nė YouTube e ka zbuluar se burri po e tradhtonte dhe e ka lėnė menjėherė.Stuart Slann
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Len Gruan per shkak shakase ne Facebook
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Kuriozitete-
Kėrce tek: