Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Nje yll i pornos del lakuriqe ne skene

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Nje yll i pornos del lakuriqe ne skene   22/2/2009, 01:54

Njё ngjarje e papritur dhe e pazakontė ka ndodhur nё skenėn e festivalit italian Sanremo.
Derisa drejtuesi Paolo Bonolis po intervistonte themeluesin dhe pronarin e magazinės “Playboy”, Hugh Hefner, ylli i pornos Laura Perego ishte ngjitur nё skenё e zhveshur.

Perego duket derisa bisedon me drejtuesin e emisionit
Gjatё momentit krejtėsisht tё paparashikuar, Bonolis ishte munduar tё ruajė qetėsinё, ndёrkohё qё dy agjentė tё sigurisė e kanė nxjerrė “tё paftuarėn” nga skena.

Me trupin e pikturuar si tigėr, aktorja tha se kjo ishte njё protestė kundėr veshjesh sё veshjeve tё lėkurės.

Ylli i pornografisė duke u nxjerrё jashtė nga sigurimi
Mё vonė ishte kuptuar se aktorja kishte hyrė nё sallėn e teatrit “Ariston” me njё biletė tё rregullt, kishte zbritur nga galeria gjatė njё pauze publicitare pёr t'u ngjitur e pёr t'u zhveshur mё pas nё skenё. Asnjёri nuk ёshtё munduar ta ndalojё, sepse vajza dukej pjesё e skenarit, pёr shkak tё temёs sё intervistёs qё po zhvillohej.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Nje yll i pornos del lakuriqe ne skene
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: