Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Michael.J "ndjen se fundi eshte afer"

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Michael.J "ndjen se fundi eshte afer"   22/2/2009, 01:53

Michael Jackson “ndjen se fundi ёshtё afёr” dhe ka kėrkuar nga motra e tij Janet tё rritė fёmijёt e tij kur ai tё vdesė, shkruajnė mediat amerikane.
Krijuesi i hitit “Thriller”, i cili sё fundi u raportua se vuan nga njё sёmundje vdekjeprurėse, ёshtё i bindur se nuk do tё mbijetojė pёr tё parė tre fёmijёt e tij tё rriten.

“Michael ndjen se fundi ёshtё afėr. Ai ёshtё i tmerruar se nėse vdes, fёmijёt e tij do tё pёrfundojnё me prindėrit e tij tё moshuar ose vёllezёrit e tij. Ai e din se Janet do t’u jepte fёmijёve dashurinė e nёnёs dhe do tё kujdeset qё ata tё rriten larg nga vėmendja e paparacёve”, thotė njё burim pёr National Enquirer.

Jackson, 50-vjeēar, ёshtё baba i Prince Michael, 12-vjeēar, dhe Paris, 10-vjeēare, qё tё dy tё lindur nga ish-gruaja e tij Debbie Rowe. Gjashtėvjeēari Prince Michael II ishte adoptuar nё vitin 2002.
Michael Jackson
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Michael.J "ndjen se fundi eshte afer"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: