Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Beyonce.K: Jam shume e kursyer

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Beyonce.K: Jam shume e kursyer   22/2/2009, 01:51

Beyonce Knowles ka prishur ‘imazhin’ e saj si njė shpenzuese e madhe, pasi ka zbuluar se ajo nё tё vėrtetё ёshtё “shumё e kursyer”.
Ish- anėtarja e “Destiny’s Child”, e cila u martua me reperin Jay-Z nė njė ceremoni sekrete nė fillim tė vitit tė kaluar, vlen rreth 80 milionė dollarė.

“Sinqerisht, unė jam shumė i lirė. Nuk kam blerė makinė qė kur isha 16-vjeēare ose ndonjė diamant qё kur isha 17-vjeēare. Kam shumė prona. I kam investuar paratė e mia dhe nuk e kam nevojė tё bėj mё shumė”, ka thёnё Beyonce.

“Tani jam vėrtet nė gjendje tė jem e lirė dhe vetėm tė bėj gjėrat qė mё bėjnė tė lumtur”, shton bukuroshja.

Beyonce Knowles
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Beyonce.K: Jam shume e kursyer
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: