Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Bon Jovi i shqetsuar per floket

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Bon Jovi i shqetsuar per floket   22/2/2009, 01:44

Kėngėtari i cili nė vitet e tetėdhjeta ėshtė bėrė i njohur edhe pėr stilin e tij tė flokėve, Jon Bon Jovi, ka njoftuar se ai ėshtė shumė i shqetėsuar pėr faktin se po i bien flokėt.
Frontmeni i grupit “Bon Jovi”, i cili pėlqen terapitė alternative ka thėnė se ēdo ditė i bėn masazh kokės sė tij pėr t’i rikthyer flokėt.

“Jam shumė i shqetėsuar. I shikoj tė famshmit, si Sting, dhe them me vete: ‘Atij nuk i pengon qė po i bien flokėt’. Ndėrsa mua tash kanė filluar tė mė bien dhe po shqetėsohem shumė”.

“Dikush mė tha se duhet t’i bėj masazh kokės vazhdimisht, dhe atė jam duke e bėrė”, ka treguar rokeri 46-vjeēar.

Jon Bon Jovi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Bon Jovi i shqetsuar per floket
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: