Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Pussycat Dolls safrikojne per sukses

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Pussycat Dolls safrikojne per sukses   22/2/2009, 01:42

Grupi i vajzave "Pussycat Dolls" sakrifikojnė gjithēka pėr ta ruajtur vijėn e tyre trupore, qė ėshtė element i domosdoshėm pėr suksesin e tyre.
Njėra nga anėtaret e grupit, Kimberly Wyatt, ka njoftuar se ato janė tė detyruara tė heqin dorė nga ushqimet e tyre tė preferuara dhe tė ushtrojnė me orė tė tėra pėr ta ruajtur formėn e tyre trupore.

“Ėshtė shumė vėshtirė pėr ta mbajtur trupin nė formė, ne sakrifikojmė gjithēka. Ne duhet tė kujdesemi pėr veten dhe e bėjmė kėtė nė mėnyrėn mė tė mirė tė mundshme”, ka thėnė Kimberly.Pussycat Dolls
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Pussycat Dolls safrikojne per sukses
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: